



















LABEL51 Ghent eettafel groot mangohout met zwart metalen frame 240x100
Deze gave eettafel van LABEL51 heeft genoeg ruimte voor al je vrienden en familie. De eettafel heeft een lengte van wel 240cm lang en is 100cm breed. Het blad is gemaakt van het duurzame mangohout van wel 3cm dik. Het hout heeft een fantastische samenstelling waardoor er een prachitg kleurenpallet ontstaat. Het mat zwarte frame maakt het helemaal af!
Het mat zwarte frame heeft een robuuste uitstraling en is nog eens dubbel verstevigd door de ijzeren balk die door het midden loopt.
De serie Ghent heeft verschillende meubels, BEKIJK HIER de gehele serie
Het duurzame mangohout
Mango hout is een milieuvriendelijk en zeer duurzaam product. Deze houtsoort is afkomstig van de gelijknamige boom mangoboom. Deze boom groeit sneller dan de gemiddelde boom en kan in ongeveer 15 jaar wel 40 meter hoog worden. Op deze manier wordt het bos ook gemakkelijker te behouden. De mangoboom wordt pas verwerkt nadat hij geen enkele vrucht meer afgeeft. Leuk weetje: De mangoboom staat vooral bekend omdat dit één van de grootste fruitbomen ter wereld is.
afhalen | Nee |
---|---|
Merk | Label51 |
Garantie | 12 maanden |
Kleur | Donker hout |
Breedte | 100 |
Lengte | 240 |
Hoogte | 75 |
Materiaal | Mangohout |
Stijl | Industrieel |
Levertijden
Verzenden:
Wij beschikken over meerdere chauffeurs en bezorgen ook door heel Nederland. Verzendingen naar de Waddeneilanden of het buitenland dienen van te voren worden aangevraagd.